Breadcrumbs

Vytisknout

kuba foto 180Přestože nejsme klasickou reklamní agenturou, vedenou v nejrůznějších organizacích a sdruženích, naše práce je přinejmenším stejně profesionální a kvalitní jako v případě středně velkých a podle posledních zkušeností i některých velkých – nadnárodních reklamních agentur. Nesedíme „na jedné židli“ a nesdílíme společné prostory rozměrů prvorepublikové vily.

Dokonce se ve většině případů ani nevidíme. To vše ale jen do okamžiku, než obdržíme zakázku. Pak spojujeme všechny své zkušenosti a vědomosti v prospěch klienta. A dokonce ještě víc… Právě proto, že se v našich řadách pohybují především lidé, kteří svou práci skutečně chtějí dělat a chtějí ji dělat dobře, můžeme všem klientům nabídnout ještě kvalitnější servis, především co se lidského přístupu týká. Od nás neuslyšíte nikdy tolik oblíbené úsloví „to nejde“.

V našem zájmu je snažit se za všech okolností vyhovět klientovi. To ovšem neznamená, že bychom slepě plnili jen jeho „povely“. Naopak. Vždy se budeme snažit zakázku nejen zpracovat tak, jak si její zadavatel přeje, ale naší touhou je vnést do ní něco nového, jiného, lepšího. O tom přece reklama a propagace je. Málokdo se pozastaví nad vizuálem, který je nudný, tuctový… a to i přesto, že splňuje všechny podmínky zadavatele. Víme dobře, že ne vždy je to stoprocentně možné, ale přinejmenším jsme připraveni se o to alespoň pokusit.

Za posledních několik let máme za sebou značné množství zakázek, od těch „korunových“, až po velké zakázky spočívající v kompletním zpracování firemního vizuálu velké společnosti. Za celou dobu našeho působení se ještě nestalo, že bychom předali svou práci byť s minimálním zpožděním, samozřejmě s ohledem na případné změny v celkovém zadání. Všechny zakázky zpracováváme tak, aby konečný výsledek byl co možná nejlepší a také abychom vždy a za všech okolností dodrželi dané termíny.

roman foto2V posledních letech jsme se také kromě klasických reklamních zakázek zabývali tvorbou knih a publikací – v našem portfoliu je cca 190 knih – pro renomované české nakladatelství.

Dalším významným klientem je Pojišťovna Slavia a.s., pro kterou od roku 2008 zpracováváme nejen všechny tiskové materiály, ale z naší tvorby pochází také TV spoty této společnosti. O kvalitě naší práce pro Pojišťovnu Slavia a.s. nesvědčí množství kreativních ocenění a vyznamenání, ale skutečnost, že pojišťovna od zmíněného roku 2008 do dnešního dne výrazně navýšila svůj obrat (dle informací marketingového ředitele o „stovky procent“ a stala se v loňském roce třetí uživatelsky nejpřívětivější pojišťovnou v ČR.

Z dalších klientů bychom jmenovali například ISOVER, Komerční banka, ČP Leasing, Aquapalace Praha, České dráhy, Tesco Stores, FirstBike.cz a mnoho dalších.

 

 

FaceBook  Twitter