Breadcrumbs

Vytisknout
Logo carback 150px Spolupráce s agenturou Art007 je na vysoce profesionální úrovni. Nestalo se nám, že by nebyli schopni nejen vyhovět našim požadavkům, ale jejich zkušenosti a profesionalita nám v mnohém pomohla vyřešit problémy, se kterými jsme se potýkali při přípravě reklamy a propagace naší společnosti. Mohu všem jen doporučit. 

Marek Josífek, jednatel společnosti Car-Back


Logo isover 150px S agenturou Art007 spolupracujeme již několik let v oblasti grafické úpravy a sazby našich publikací a reklamních materiálů (kalendáře, fotoalba…). Přístup pracovníků této agentury je vždy naprosto profesionální, bez problémů dodržují sjednané termíny a další dohody. Ve svých návrzích grafické úpravy jsou moderní, nebojí se netradičních řešení a v každém rozměru je jejich přínos pro konečné dílo velmi významným prvkem. Jimi vytvořená grafika plně odpovídá našim požadavkům. Art007 můžeme po zkušenostech ze spolupráce jen doporučit. (originální dokument) 

Libor Novák, vedoucí marketingu Saint Gobain Isover


Logo promopartner 150px Se společností Art007 jsem měla možnost spolupracovat při přípravě návrhů promočních aktivit pro společnost SCJohnson a to konkrétně pro značku Pronto a Duck. Spolupráce s nimi byla vysoce efektivní a konstruktivní z důvodu rychlosti při přípravě návrhu i vč. následného dokončení. Společnost Art007 sama navrhla několik kreativních zpracování, ze kterých si klient následně mohl vybrat. Jeden z návrhů byl vybrán a schválen okamžitě jen s drobnými úpravami.

Helena Hanzalová, Promopartner


Logo slavia 150px S Romanem Křivánkem a Jakubem Karmanem z agentury ART007 spolupracujeme déle než 4 roky. Za tuto dobu se nám společně podařilo vytvořit nový corporate identity manuál společnosti a výrazně posunout grafickou podobu naší ATL i BTL komunikace. Oceňujeme nejen jejich kreativní přístup, profesionální zkušenosti ale i osobní nasazení a postoj k prací. (originální dokument)

Zuzana Čermáková, marketingová manažerka Slavia pojištovna a.s. 


Logo slavia 150px Realizace zakázky (Grafický manuál) proběhla podle smlouvy o dílo a to v naprostém souladu. Dílo bylo předáno v dohodnutém termínu a v dohodnuté kvalitě. Naše společnost používá korporátní manuál již druhým rokem. Korporátní manuál respektuje požadavky objednatele a svým charakterem i cílovou skupinu a povahu marketingové komunikace. Grafické studio Art007 pracuje exkluzivně pro několik našich společností již 4 roky. (originální dokument)

Jan Bárta, marketingový ředitel Slavia pojištovna a.s. 


Logo kartonie 150px Pan Křivánek (Art007) nám v roce 2013 udělal nápaditý návrh na náš nový produkt, rychle a za rozumnou cenu.

Petr Pešava, Kartonie s. r. o. 


Logo Mauric 150px S Romanem Křivánkem a agenturou Art007 spolupracujeme již několik let na naší firemní identitě. Pro naši advokátní kancelář vytváří i veškeré grafické práce pro reklamní kampaně a tisk materiálů a zajišťuje následně i jejich realizaci. Návrhy byly vždy zpracovány dle našich přání a požadavků. Jejich přístup k práci je kreativní a profesionální a vždy nám vyšli vstříc, flexibilně se přizpůsobovali našim požadavkům a neměli problém s provedením žádného nápadu. S agenturou Art007 plánujeme spolupráci určitě i v budoucnu, protože se nám její služby osvědčily. (originální dokument)

Mgr. Jan MAURIC, Mauric & Partner s.r.o. advokátní kancelář 


Logo calch 150px Za dobu spolupráce s agenturou ART007 nám tato pomohla výrazným způsobem zlepšit a optimalizovat naši Corporate identitu, což se zcela zásadním způsobem odráží zejména na prezentaci a komunikaci naší společnosti s klienty, kteří tak práci agentury ART007 vnímají velice pozitivně. Na práci agentury ART007 oceňujeme především vždy bezprostřední reakci na naše požadavky, vysokou profesní úroveň odváděné práce, korektní jednání a v neposlední řadě i vynikající vzájemnou komunikaci. (originální dokument)

Martin Král, Jednatel Společnosti Calch Solution s.r.o.