Breadcrumbs

Vytisknout

logo ArbesNa konci roku nás oslovila firma ARBES s požaddavkem na vytvoření portrétních fotografií svých zaměstnanců a následné grafické ztvárnění pozvánky na novoroční večírek. Poté se zakázka rozšířila o novoročenku a také o zajištění, resp. spoluzajištění dárků s visačkou pro VIP klienty.

Číst dál: Přírůstek v portfoliu?

FaceBook  Twitter  
FaceBook  Twitter  
Vytisknout

UOL logoS radostí můžeme konstatovat, že se mezi klienty ART007 zařadila i renomovaná účetní firma ÚČETNICTVÍ-ON-LINE. Jde o velice progresivní společnost zabývající se nejen účetnictvím, ale také daňovým poradenstvím, mzdovou politikou nebo zastupování klienta před úřady.

Číst dál: Nový klient

FaceBook  Twitter  
Vytisknout

Nase-dite CLV 180V posledních dnech jsme pro Nadaci naše dítě připravili několik návrhů pro CLV (Citylight) s tím, že finální návrh se bude již brzo prezentovat na plochách v našem hlavním městě.

Celá koncepce vycházela z již vytvořené výroční zprávy tak, aby co možná nejvíce dodržovala jednotný vizuální styl společnosti. Dle vyjádření zástupkyně Nadace Naše dítě, paní Markéty Sodomkové, panuje s vizuálem velká spokojenost.

FaceBook  Twitter  
Vytisknout

Sorel 180V sedmdesátých letech 20. století se v hlavě Václava Šorela začal rodit příběh o vesmírném hvězdoletu Prométheus a jeho odvážné posádce, která pomůže osvobodit Zemi od nadvlády robotů. Ve spolupráci s ilustrátorem Františkem Kobíkem pak vytvořil komiks Vzpoura mozků, jenž se stal doslova kultem. Po více než čtyřiceti letech se Václav Šorel rozhodl příběh rozšířit o drobné niance a rozvinout ho do podoby románu a my jsme měli tu čest se na tvorbě knihy graficky podílet.

Číst dál: Vzpoura mozků

FaceBook  Twitter  
Vytisknout

kuba foto 180Přestože nejsme klasickou reklamní agenturou, vedenou v nejrůznějších organizacích a sdruženích, naše práce je přinejmenším stejně profesionální a kvalitní jako v případě středně velkých a podle posledních zkušeností i některých velkých – nadnárodních reklamních agentur. Nesedíme „na jedné židli“ a nesdílíme společné prostory rozměrů prvorepublikové vily.

Číst dál: Pár slov o nás

FaceBook  Twitter